Light Beige Jacket

2.750 ден

Лесна, едноставна јакна без пополнета внатрешност. Непропустлив материјал. Светлокрем боја со црна постава и златни патенти. Без капа, со висока јака. Со ластик.

Исчисти
По извршената нарачка, ќе добиете потврда за истата по е-пошта. Ова значи дека избраните производи се одделени за вас. Производите се подготвуваат и испраќаат веднаш штом се потврди нарачката, и пристигаат до вас за 1-2 работни дена. Трошоците за достава за нарачки до 2000 денари изнесуваат 130 денари. За нарачки над 2000 денари доставата е бесплатна.
Доколку производот кој штотуку сте го примиле не ви одговара по боја, големина или крој, за да извршиме замена за друга големина или друг производ контактирајте нè во порака на www.enzo.mk, преку нашата Instagram страница или преку нашата Facebook страница. Доставата за замена на производ чини вкупно 100 денари.
За било какви информации во однос на производите или користење на веб-страната контактирајте нè во порака. Тука сме во секое време да ви помогнеме да го добиете истото искуство што би го добиле и во нашата продавница.
Шифра: 00372 Категории: ,

Лесна, едноставна јакна без пополнета внатрешност. Непропустлив материјал. Светлокрем боја со црна постава и златни патенти. Без капа, со висока јака. Со ластик.

Големина

, , ,

Крој

Умерено струкиран